• GBP 49.3
Спецпроєкти

Збірна України обіграла Фінляндії

У четвертому турі відбіркового етапу ЧС-2018 збірна України в Одесі брала Фінляндію.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь України, передає "ДС" з посиланням на "Сьогодні".

Старт матчу був за українцями. Вже на четвертій хвилині після навісу Бутко головою в штангу пробив Кравець.
А на 25-й хвилині Україна повела в рахунку. Після прострілу Коноплянки м'яч у порожні ворота забив Кравець.

На 33-й хвилині Фінляндія могла відігратися. Кучер колупнув м'яч у бік П'ятова, його перехопив Пуккі, вийшов один на один і бив у дальній кут, але наш воротар вдало підставив ногу.

Ще один шикарний момент фіни втратили на 61-й хвилині. Лод накрутив захисників і пробив, П'ятов відбив перед собою, а Маркканен з трьох метрів пробив вище порожніх воріт.

Наші могли збільште рахунок на 80-й хвилині. Ярмоленко шикарно віддав на фланг на Бутко, той отримавши м'яч, зряче віддав на Конопянку і Євген потужно пробив у поперечину, але просто блискуче зіграв Градецки, діставши м'яч.

У результаті, мінімальна перемога України - 1:0.В інших сьогоднішніх матчах Групи I з однаковим рахунком 2:0 команда Туреччини обіграла Косово, а Хорватії - Ісландію.

Таким чином, після 4-х турів збірна України вийшла на 2-е місце в турнірній таблиці - 8 очок. Лідирує Хорватія - 10, в Ісландії - 7, Туреччини - 5, Фінляндії і Косово - по 1.