• EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Збірна України з футболу стала чемпіоном Паралімпіади

На Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро спортсмени збірної України вже завоювали 106 нагород, серед яких 38 золотих, 33 срібних і 35 бронзових медалей

Як повідомляє "ДС" з посиланням на Національний комітет спорту інвалідів України, українці займають третє місце на Паралімпіаді в Ріо, побивши абсолютно всі попередні рекорди виступу на Іграх.

Так, за результатами командних змагань з настільного тенісу золоту медаль отримали Віктор Дідух, Ніколенко Максим і Михайло Попов.

Чемпіоном стала українська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, які виграли у команди Ірану з рахунком 2:1.

Золоту нагороду у плаванні на дистанції 100 м вільним стилем здобула Ганна Стеценко. Всього сьогодні українці здобули у змаганнях з плавання 5 срібних та 4 бронзові нагороди.

У змаганнях з легкої атлетики спортсмени отримали 2 медалі - срібло і бронзу.