• USD 39.4

Збірні України та Туреччини розписали "суху" нічию (ВІДЕО)

Сьогодні, 20 листопада, національні команди України та Туреччини зіграли товариський поєдинок — гра закінчилася з рахунком 0:0

Матч вийшов досить динамічним і цікавим. Тренер українців Андрій Шевченко вирішив поексперементувати зі складом і випустив на поле багато молодих гравців. В основі вийшли Лунін, Миколенко, Матвієнко, Пластун і Шапаренко, передає "ДС".

Українці багато атакували в першому таймі, однак до взяття воріт справа так і не дійшла. У другому таймі туркам вдалося переломити гру і більше пресингувати і організовувати атаки.

Зазначимо, збірна Туреччини забила два голи у ворота української команди, проте обидва вони були забиті з порушенням правил. У першому таймі результативний удар був скасований через фол на Пластуне, у другому лайнсмен зафіксував офсайд.