• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

СБУ викрила у Львові "криптовалютників", які виманювали гроші в іноземців (ФОТО)

Служба безпеки України блокувала мережу підпільних сall-центрів, організатори яких обкрадали іноземних вкладників криптовалютних бірж

СБУ блокувала мережу підпільних сall-центрів
СБУ блокувала мережу підпільних сall-центрів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

Розгалужену мережу з шести нелегальних call-центрів викрили у Львові. За даними слідства, декілька місцевих ділків облаштували їх в орендованих офісах і квартирах. Оператори пропонували іноземцям вкладати гроші у фондові та криптовалютні ринки. Контактували з клієнтами через приховані канали ІР-телефонії.

Call-центри облаштували в орендованих офісах і квартирах
Call-центри облаштували в орендованих офісах і квартирах

Свої "інвестиції" клієнти мали переводити на банківські рахунки й анонімні криптогаманці організаторів схеми. Після цього ділки виводили гроші ошуканих вкладників "у тінь". Потерпілими стали тисячі іноземців.

Під час обшуків у call-центрів виявили майже 100 комп’ютерів з гарнітурою для телефонних з’єднань, мобільні пристрої та маршрутизатори, а також чорнові записи з даними банківських платіжних карток клієнтів та іншу документацію із доказами протиправної діяльності.

Наразі тривають слідчі дії.

Тривають слідчі дії
Тривають слідчі дії

Як писала "ДС", у Кривому Розі чоловік облаштував криптоферму у власній квартирі та "скручував" лічильник електроенергії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua