• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Семочко виграв суд у Бігуса: журналісти спростували своє розслідування проти ексрозвідника

Колишній заступник голови Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко виграв суд у bigus.info, журналісти спростували своє розслідування проти ексрозвідника

Сергій Семочко
Сергій Семочко
Реклама на dsnews.ua

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський.

За інформацією Бужанського, суд визнав сюжет журналістки проєкту bigus.info Лесі Іванової для програми "Наші гроші" наклепом.

"Дуже цікава історія сталася днями з Бігусом і його бравим колективом мисливців за сенсаціями. Не виключено, що багато хто з вас пам'ятає, як кілька років тому Бігус викрив у всіх смертних гріхах Семочка, заступника голови зовнішньої розвідки. Зізнаємося чесно, питання для всіх нас було скоріше в нашому ставленні до Порошенка, тим скандал і запам'ятався. Однак, виявилося, що це ще не все, і Семочко пішов до суду, вимагати спростування", — написав депутат у своєму Telegram-каналі.

Також Бужанський вважає, що з фактами у Бігуса виявилося дещо гірше, ніж із оцінками, якщо "довелося спростовувати все раніше озвучене".

"І про російські паспорти членів сім'ї Семочка, і про поїздки до Криму після анексії, і про незаконне збагачення, і про майно на мільйони, коротше, брехнею виявилося все. Ну ок, із ким не буває, і о третій годині ночі, досягнувши абсолютної стратегічної раптовості, журналістка Леся Іванова в ефірі 24 каналу виконала рішення суду, і все, раніше сказане в своєму сюжеті спростувала. 3 ночі — прайм тайм для 24 каналу, якщо хто не знав", — написав політик.

У своєму Telegram-каналі Максим Бужанський також нагадав, що в 2019 році саме за цю історію про Семочка Леся Іванова отримала престижну журналістську премію конкурсу "Честь професії" в номінації "Найкраща подача резонансного матеріалу".

"У зв'язку з чим, у мене, як у скромного обивателя два питання. Як ви вважаєте, дівчина сама повинна повернути премію "Честь професії", чи організатори конкурсу повинні ввічливо попросити більше цю нагороду нагородою не брати до уваги? І чи не знаходите ви тут якусь схожість із Павлом Казаріним, який роками вчив усіх патріотизму, а потім виявилося, що відразу після анексії побіг російські паспорти отримувати? От є щось спільне в цих журналістських драмах, прямо відчуваю", — зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше журналісти "Апострофа" повідомляли, що апеляційний суд м. Київ іще 26 березня зобов'язав журналістів bigus.info спростувати звинувачення, поширені на адресу Семочка.

    Реклама на dsnews.ua