• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Сенцов удостоївся премії МЗС Польщі "За людську гідність"

Реклама на dsnews.ua
Незаконно засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов удостоївся премії Міністерства закордонних справ Польщі "За людську гідність" (Pro Dignitate Humana)

Про це 1 грудня повідомив глава польського МЗС Яцек Чапутович, повідомляє "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"Для мене честь, що в цьому році я можу відзначити премією "За людську гідність" пана Олега Сенцова за визнання його заслуг у галузі прав людини, безкомпромісного захисту осіб, які зазнали переслідувань, і тих, хто піддався репресіям", - зазначив Чапутович на врученні премії в суботу в Києві.

Премія була вручена сестрі Сенцова Наталії Каплан. Вона висловила сподівання, що завдяки міжнародній підтримці режисер зможе особисто подякувати за це визнання.

"Олег, незважаючи ні на що, продовжує боротися ... Він ... не відступив від своїх переконань і готовий за них дійсно піти до кінця", - розповіла сестра Сенцова.

Глава МЗС України Павло Клімкін подякував польським колегам за премію Сенцову, який "як людина і герой, протистояв російської окупації, боровся за звільнення всіх політв'язнів Кремля".

"Ця нагорода ще більше символічна, коли тепер разом з політв'язнями Росія захопила 24 українських військовополонених", - додав Клімкін.

    Реклама на dsnews.ua