• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Сепаратист отримав 3 роки в'язниці за спробу захоплення госзданий в Одесі

Реклама на dsnews.ua
Зловмисник пройшов посилену військову підготовку в Росії

В Одеській області суд засудив до трьох років позбавлення волі зловмисника, раніше затриманого при спробі захоплення органів державної влади. Про це повідомили "ДС" в прес-службі прокуратури Одеської області.

Повідомляється, що громадянин засуджений до 3 років позбавлення волі за скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 109 КК України (Вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади).

"В ході судового розгляду чоловік визнав свою провину і сприяв слідству у викритті інших членів групи. У травні 2014 року він погодився виїхати в складі групи в Російську Федерацію з метою проходження курсів посиленою військової підготовки. У планах групи було повернення в серпні минулого року в місто для створення і координації незаконних збройних груп з метою наступу на Одеську область, подальшого захоплення органів державної влади, в тому числі шляхом збройного протистояння, вчинення нападів на державні установи, організації та окремих осіб", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що трьох членів групи вже притягнули до кримінальної відповідальності.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua