• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Сервісом "еМалятко" відтепер зможуть скористатися жителі окупованих територій

Послуга "Електронне малятко" тепер доступна і для жителів тимчасово окупованих територій України

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це під час форуму "Україна 30" заявив перший заступник міністра цифровий трансформації Олексій Вискуб, передає "ДС".

"З цього дня сервіс еМалятко стає доступним для жителів тимчасово окупованих територій. Важлива соціальна лінія, адже українці на тимчасово окупованих територіях, на жаль, мають додаткові труднощі для отримання державних послуг", — повідомив Вискуб.

Він додав, що також зараз з'явилася можливість замовити онлайн і отримати прямо додому паперове свідоцтво про народження.

"До поліпшення сервісу еМалятко приєдналася "Укрпошта" і тепер батьки можуть отримати паперовий оригінал свідоцтва про народження при його замовленні онлайн відразу додому. Цифрове свідоцтво про народження доступно батькам в "Дії", — зазначив заступник міністра.

В цілому сервісом в квітні скористалися 83% українських сімей з новонародженими — 92 413.

Нагадаємо, в лютому 2020 року голова Мінцифри Михайло Федоров заявляв, що сервіс "еМалятко" є сукупністю послуг, який позбавлять українських батьків від відвідування 11 установ, заповнення 37 документів, витрат 30 годин на ці відвідування та оформлення.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua