• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Шахраї підробили сюжет ТСН і створили фейк про Stolitsa Group і NOVUS

1 березня в низцы Telegram-каналів і інтернет-видань розповсюдили відео нібито авторства Телевізійної Служби Новин (ТСН), каналу 1+1, з використанням брендингу та стилістики програми, щодо "рейдерства" на ринку "Столичний" з боку Влади Молчанової. 1+1 media вказало, що сюжет є фейком

Реклама на dsnews.ua

В 1+1 media відзначили, що "сюжет" ніколи не виходив в ефірі телеканалу 1+1 і ТСН. Про це йдеться в заяві на сайті 1+1 media.

""Творці відео намагалися відтворити фірмовий стиль ТСН (логотип проєкту, шрифти, "плашки", заставки тощо) та лого телеканалу 1+1, що вводить глядачів в оману. Інформуємо, що ТСН і телеканал 1+1 жодним чином не причетні до створення згаданого відео… Цей відеоматеріал — справа рук шахраїв, які використали популярний бренд та репутацію ТСН задля досягнення власних цілей, які не відомі 1+1 media. Медіагрупа не володіє інформацією щодо зазначених у фейковому сюжеті подій"", — вказує 1 + 1 media.

У заяві глядачів і читачів закликають бути уважними і перевіряти інформацію, особливо в тих випадках, коли вона надходить з недостовірних джерел або містить сумнівний зміст.

"Навіть якщо в відео або статтях використовується популярний бренд чи обличчя каналу — піддавайте сумніву таку інформацію та проводьте ретельний фактчекінг", — додає 1+1 media.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua