• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Шарій образився на Зеленського і підіслав до нього в сортир шпигуна з ватною паличкою (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Одіозний Анатолій Шарій пригрозив президенту Володимиру Зеленському досліджувати його випорожнення і, ймовірно, навіть оприлюднити дані їх аналізу

Відповідний пост, багатий натяками, був опублікований на сторінці пропагандиста в Telegram в ніч на понеділок, 6 липня, передає "ДС".

"Володимир Олександрович, після прекрасних ігрищ Вашого Офісу з "Шарій наркоман" і "Шарій тр*хал дітей" Ви не будете сильно засмучені, якщо я повідомлю Вам про те, що в одеському ресторані "Риба" Ви сходили в туалет, а за Вами туди зайшов непримітний чоловік? Адже ви не огорчитесь, якщо я скажу Вам, що чоловік зайшов туди з маленькою колбочкой і ваткою на паличці, самої звичайної ваткою, якої вуха чистять? І я впевнений, що Ви не огорчитесь від того, що станеться далі", - написав Шарій, не уточнивши, що саме може статися далі, і навіщо "непримітному людині" ватяна паличка.

Далі він написав наступне: "Чи мене навмисно такими жорсткими методами нацьковують на Вас Смирнов і Тимошенко за мудрих порад мудреців, або Ви реально зовсім з'їхали з глузду. Приймається, я завжди підлаштовуюсь під умови гри".

Незабаром Шарій видалив свій пост про біоматеріалах Зеленського і ватної палички, проте, як кажуть у таких випадках, "Google пам'ятає все" - в кеші пошуковика залишилося дивне повідомлення.

Що саме мав на увазі пропагандист, поки не дуже зрозуміло. Деякі користувачі соцмереж припустили, що Шарій пригрозив Зеленському оприлюднити аналіз його калу або сечі, тим самим нібито підтвердивши вживання президентом заборонених речовин.

"Раніше говорили, що фанати Шарикова жеруть г*вно в переносному сенсі, а тепер можна говорити і не в переносному", - констатував користувач Сергій Кухарський.

"Я думаю, не про те вигляді випорожнень йшла мова. Думаю, вони взяли аналіз сечі з-під обідка і перевіряє його на наркотики", - припустив Дмитро Яровий.

    Реклама на dsnews.ua