• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Шкарлет анонсував презентацію мобільного застосунку "Всеукраїнська школа онлайн"

Найближчим часом Міністерство освіти та науки планує презентувати мобільний застосунок "Всеукраїнська школа онлайн"для Android та іOS

Сергій Шкарлет
Сергій Шкарлет / пресслужба МОН
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає "ДС".

"Найближчим часом очікується презентація мобільного застосунку "ВШО" для Android та іOS! Це дозволить ще більшій кількості користувачів отримати швидкий та зручний доступ до платформи", — зазначив він. 

Він зазначив, що на українській платформі дистанційного навчання для 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн" зареєстровано майже 166 тис. користувачів: 124 тис. учнів, 34 тис. вчителів і 8 тис. слухачів. 

На платформі доступні 1800 уроків до 73 дистанційних курсів. Подальша розробка нових матеріалів триває. 

"За час функціонування платформи з нею здійснено понад 24 млн взаємодій зі 110 країн і, що надзвичайно важливо, з тимчасово окупованих територій України", — наголосив міністр.

"Із вдячністю до кожного українського вчителя, директора і батьків наших школярів хочу констатувати, що ми змогли не лише напрацювати алгоритми роботи у період дистанційної освіти, але й якісно їх втілюємо в життя. Цей виклик, який ми долаємо спільно, вважаю значним поштовхом на шляху до діджиталізації освіти в Україні", — резюмував Шкарлет. 

Як писала "ДС", у МОН анонсували напрацювання законопроєкту про дошкільну освіту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua