• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шустер запропонував ввести безумовний базовий дохід для кожного українця

Реклама на dsnews.ua
Відомий журналіст і телеведучий Савік Шустер 10 квітня в ефірі свого ток-шоу заявив, що безумовний базовий дохід допоможе Україні вийти з соціальної кризи

Відповідне відео було опубліковано на сторінці "Свободи слова " Савіка Шустера" в Facebook, передає "ДС".

"Криза коронавіруса говорить, що нам треба переглянути цю систему соціального захисту в корені. Вона більше не працює. І це сьогодні розуміють усі країни... Безумовний базовий дохід - це відповідальність кожної людини перед своєю сім'єю та суспільством. Ось це найголовніше. Ми віддаємо відповідальність людині. Він розпоряджається грошима. Ми робимо величезний аудит соціальної системи. Ми дивимося, скільки у нас корупції і перевитрат, і неправильних витрат у медицині, охороні здоров'я, як у соціальній політиці, в Пенсійному фонді. Все це забирається. Це величезні гроші. І людина сама починає розпоряджатися своєю долею. Ось що найважливіше", - заявив журналіст.

У той же час, за словами Шустера, концепцію безумовного основного доходу всерйоз розглядають вже в Європі.

"Іспанія вже вирішила, що вона дає людям безумовний базовий дохід під час кризи коронавіруса і після. І це буде складати приблизно 475 доларів в місяць на людину: на члена сім'ї", - розповів телеведучий.

Він також зазначив, що це один з найбільш ефективних способів боротьби з корупцією.

"Я вважаю, що безумовний базовий дохід - це найбільш дієва міра проти корупції. Тому що громадянин відповідальний за те, що отримує від держави, вже точно буде стежити за корупціонерами. Тому що всі розкрадені гроші крадуться з його кишені. Тому я пропоную політикам і в парламенті, і в уряді, і в Офісі Президента дуже серйозно на це подивитися", - додав Шустер.

Савик Шустер: «Нужна глубокая реформа социальной сферы»

Савик Шустер: «Нужна глубокая реформа социальной сферы»О безусловном базовом доходе, рецепте выживания для Украины и о своей книге «Свобода слова против страха и унижения»

Gepostet von Шустер LIVE am Freitag, 10. April 2020
    Реклама на dsnews.ua