• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Симоненко хоче видобувати нафту в Білорусі

Реклама на dsnews.ua
Колишній лідер забороненої в Україні Компартії Петро Симоненко планує зустрітися з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, щоб отримати від нього дозвіл на участь у видобутку країною нафти

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

В ході даної зустрічі лідер КПУ планує отримати від Лукашенка особистий дозвіл на участь Симоненко і його близьких родичів у комерційних схемах ВАТ "Роснефть" і ЗАТ "Білоруська нафтова компанія" (ЗАТ "БНК"), яку вони здійснюють на території України, в рамках підконтрольного ЗАТ "БНК" дочірнього підприємства ТОВ "БНК - Україна" (офіс - м. Київ, вул. Жилянська 50-А).

"В рамках проведення зазначеної зустрічі з А. Лукашенко, П. Симоненко має намір мотивувати свою ініціативу необхідністю фінансового забезпечення КПУ, підконтрольній партії "Нова держава", а також акцентувати увагу президента РБ на підтримку з боку КПУ його політико-економічного курсу. У той же час, керівники КПБ зазначають, що у разі налагодження П. Симоненко власного бізнесу в нафтовій галузі, отримані кошти будуть спрямовані не на політичну діяльність, а розміщені на банківських рахунках лідера Компартії України і членів його сім'ї", - йдеться в повідомленні.

ДОВІДКА: у жовтні 2015 р П. Симоненко і керівництво КПУ, як і керівництво КПРФ, брали участь в агітаційній діяльності щодо підтримки кандидатури А. Лукашенка на пост президента РБ; в грудні 2016 р Симоненко отримав цінний подарунок від Лукашенка, як подяку за участь лідера КПУ в агітаційної виборчої кампанії президента РБ.

    Реклама на dsnews.ua