• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

"Слуга" Дубінський є автором огидного фейку про "проституток Майдану", - ЗМІ (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Журналісти-розслідувачі опублікували електронне листування нинішнього народного депутата фракції "Слуга народу", колишнього журналіста Олександра Дубінського під час Революції гідності

Як стверджує журналістський проєкт BIHUS.Іnfo, представник президентської партії виявився автором фейку про "проституток Майдану", інформує "ДС".

Журналісти показали листування одіозного Дубінського із представниками медійних структур часів Януковича, в якому він презентує свої сценарії по дискредитації Революції гідності. Зокрема він пропонує разом із підставними проститутками затримати декілька "реальних вуйків із Буська", яким, мовляв, "захотілося любові" на Майдані.

Розрахунок був на те, що дружини, матері і сестри, побачивши відповідний ролик, не будуть пускати чоловіків на Майдан.

Також у розслідуванні наводяться ціни, які Дубінскьий виставив власниці "Весті.ua", цивільній дружині ексміністра доходів і зборів Олександра Клименка Ользі Семченко, яка керувала процесом з дискредитації Революції гідності та її учасників. Вона, до речі, дуже переймалася тим, щоб "матеріал" Дубінського про "повій на Майдані" потрапив на телеканал "1+1" та до іноземних ЗМІ.

Стаття "Проститутки с Окружной перебрались на Майдан" вийшла у "Вістях" 27 грудня 2013 року. Її автором став Вʼячеслав Веремій, якого 19 лютого у центрі Києва вбили "тітушки".

Сам Дубінський вже почав виправдовуватися. Напередодні ввечері у себе в Telegram-каналі він опублікував емоційний допис з цього приводу, заявивши про нібито "інформаційну атаку на нього".

    Реклама на dsnews.ua