• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Смерть від COVID-19: в Дніпрі помер відомий лікар, який врятував сотні недоношених дітей

Реклама на dsnews.ua

У Дніпрі від коронавірусної інфекції помер лікар Борис Павленко, який завідував відділенням інтенсивної терапії для новонароджених в Обласній лікарні імені Мечникова. Він був висококласним фахівцем з виходжування недоношених діток, які народжувалися з вагою від 0,5 кілограма

Про смерть 58-річного медика повідомили його колеги в Facebook, передає "ДС".

"Він був талановитий у всьому, за що брався! Свого часу акушерська служба глибоко реформувалася. У тому числі перейшли на європейські стандарти в оцінці недоношених дітей. Тепер потрібно було виходжувати глибоко недоношених дітей з вагою 0,5 кг і основними ознаками життя: диханням і серцебиттям. У лікарні імені Мечникова терміново створили дитячу реанімацію і очолив її Борис Анатолійович. І вже за рік роботи у нього показники виявилися кращими європейських", — написав колега Володимир Олексійович.

Зазначимо, у 2006 році Борис Павленко пройшов стажування в перинатальному центрі клініки "Шаріте" в Берліні. Мав вищу категорію за спеціальністю "Дитяча анестезіологія" та врятував сотні дітей.

Як писала "ДС", 10 листопада від ускладнень коронавірусної інфекції померла теща п'ятого президента України і лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка.

    Реклама на dsnews.ua