• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

ЗМІ дізналися причину смерті юриста з оточення Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Причиною смерті співкеруючого партнера юридичної компанії HillMont Partners Сергія Нижнього, який входив до найближчого оточення президента України Володимира Зеленського, став рак шкіри (меланома)

Про це виданню Страна розповіло джерело, передає "ДС".

"Він давно хворів, і приховував цю хворобу. Сильно мучився. Через діагноз не погоджувався на високі посади. Залишилося троє дітей", — розповів співрозмовник видання.

Сергій Нижній народився в 1980 році. Він входив до найближчого оточення чинного президента України Володимира Зеленського. Зокрема, він консультував студію "Квартал 95", художнім керівником якої був Зеленський до обрання главою держави. Крім того, він був одним із спонсорів президентської кампанії Зеленського.

У 2007 році Нижній балотувався до Верховної Ради за списком "Нашої України — Народної самооборони", але до парламенту не пройшов. Був помічником нардепа від НУНС Миколи Катеринчука.

У 2009-му Нижній отримав адвокатську ліцензію. З 2016-му став одним із засновників юридичної компанії HillMont Partners. Спеціалізувався на супроводі комерційних, інвестиційних і транскордонних суперечок.

    Реклама на dsnews.ua