• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Сотні клієнтів Української пожежно-страхової компанії намагаються отримати від неї виплати в судах, - ЗМІ

Після того, як надбанням громадськості стала інформація про відмови Української пожежно-страхової компанії виплачувати збиток мережі АТБ за договорами КАСКО, виявилося, що й інші страхувальники — не в кращій ситуації

Реклама на dsnews.ua

Вони — пересічні українці і компанії — також масово судяться зі страховою компанією, щоб отримати свої страхові виплати. Згідно публічним даними Відкритого державного реєстру судових рішень, до розгляду в судах заплановані майже півтори сотні позовів від українців і компаній, передає УНІАН.

Суди у всіх куточках України — остання надія людей отримати обіцяні їм виплати за страховими полісами і договорами. Якщо подивитися у відкритий публічний реєстр даних YouControl, ситуація виглядає ще більш вражаючою: 143 позови клієнтів до страхової компанії УПСК заплановані до розгляду, а 17 постраждалих від дій Української пожежно-страхової компанії вже перейшли до стадії примусового стягнення коштів через виконавчу службу, пише ЗМІ.

Ці дані яскраво свідчать, що невиплати за страховими договорами та полісами для УПСК — нормальна практика. При цьому, незважаючи на таку катастрофічну ситуацію з виплатами, Українська пожежно-страхова компанія бере участь у страхуванні державних підприємств та інститутів: за 2020 рік компанія з таким "судовим багажем" отримала від довірливих чиновників майже 40 млн грн за страхування різних ризиків, а в нинішньому році встигла зібрати з держави трохи менше 20 млн грн, зазначає видання.

Щодня чисельність позовів проти УПСК зростає, страхова компанія фігурує в тисячах кримінальних, господарських та цивільних позовів, за багатьма з яких ошукані клієнти намагаються через суди отримати свої виплати за страховими договорами, укладеними з Українською пожежно-страховою компанією.

Як виявилося, для страхового ринку відмови УПСК виплачувати компенсації своїм страхувальникам добре відомі: Моторно-транспортне бюро (об'єднує компанії, що займаються автострахуванням) за показником "Якість врегулювання збитків" — це і є готовність компанії відшкодовувати їх — поставило Українській пожежно-страховій компанії "жовту мітку". Це означає ймовірність, що клієнт страхової компанії не побачить своєї виплати в разі настання страхового випадку або така виплата буде набагато нижче реального збитку, підкреслює УНІАН.

Як раніше повідомляли ЗМІ, що входить до корпорації АТБ компанія "Транс Логістик" застрахувала в "Української пожежно-страхової компанії" за договорами КАСКО свій автопарк із 800 транспортних засобів. "Транс Логістик" повністю оплатила вартість страхування в розмірі 11 млн грн, але коли в страховій компанії УПСК визнали невигідним виконання взятих на себе зобов'язань на суму 7 млн грн — просто перестали сплачувати страхові компенсації, а також всіляко намагається використовувати надумані перешкоди, щоб компанія-страхувальник не могла отримати виплати.

Як і інші конфлікти з приводу виплат Української пожежно-страхової компанії з клієнтами, позови (на даний момент більше 30) компанії "Транс Логістик" з групи АТБ до страховика також розглядають суди різних інстанцій.

    Реклама на dsnews.ua