• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Спецкомісія Кабміну вивчить деталі пожежі в Харкові

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні створив спеціальну комісію для вивчення причин пожежі в будинку для літніх людей в Харкові

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає "ДС".

За його словами, комісію, яка вивчатиме обставини трагедії в Харкові, очолить міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Шмигаль доручив ДСНС провести позачергові перевірки в готелях, пансіонатах, хостелах, будинках для людей похилого віку, а Міністерству соціальної політики — встановити законність створення таких приватних закладів.

"Не можна допустити, щоб подібні заклади працювали, нехтуючи безпекою людей", — сказав Шмигаль.

Як повідомляла "ДС", в Харкові загорівся будинок для людей похилого віку, в результаті чого загинули щонайменше 15 осіб.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила, що ймовірною причиною пожежі в приватному будинку для літніх людей в Харкові стало необережне поводження з електронагрівальними приладами.

Директор Харківського обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага заявив, що будинок престарілих не був офіційно зареєстрований і не мав дозволу на роботу.

Керівник Національної поліції Ігор Клименко заявив про те, що для розслідування причин пожежі в харківському будинку для літніх людей створена посилена оперативна група.

    Реклама на dsnews.ua