Відразу чотири паралімпійця пробігли 1,5 км швидше, ніж олімпійський чемпіон

У забігу Паралімпіади-2016 серед спортсменів з вадами зору чотири атлета перевершили час чемпіона Ріо-2016 на цій дистанції американця Метью Центровица

Центровиц у фінальному забігу ігор у Ріо фінішував з результатом 3 хвилини 50 секунд рівно, в той час як переможець Паралімпіади алжирець Абделлатиф Бака вклався в 3:48,29, встановивши рекорд Паралімпійських ігор, повідомляє "ДС" з посиланням на "Стрічка.ру".

Також швидше олімпійського чемпіона пробігли дистанцію ефіоп Таміру Демиссе (3:48,49), кенієць Генрі Кирва (3:49,59) і посів четверте місце алжирець Фуад Бака (3:49,59).

Світовий рекорд в бігу на 1500 м належить Хишаму ель-Герружу (Марокко) — 3:26,00. Олімпійський рекорд - Ноа Нгени (Кенія) — 3:32,07.

Як повідомляла "ДС", збірна України у п'ятий день Паралімпіади завоювала 12 медалей - 4 золоті, 6 срібних і 2 бронзові нагороди. У підсумку Україна посідає 3-е місце в командному заліку - 61 медаль (22 - золоті, 19 срібних, 20 - бронзових).