• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Стало відомо, де і коли відбудеться прощання із загиблими в катастрофі АН-26

Реклама на dsnews.ua

Церемонія прощання із загиблими в авіакатастрофі під Чугуєвом військовослужбовцями і курсантами відбудеться на Меморіалі слави (Білгородське шосе) в Харкові у вівторок, 29 вересня

Про це повідомив начальник регіонального відділення інформаційного агентства АрміяInform Віталій Саранцев, передає "ДС" з посиланням на " Укрінформ ".

За його словами, церемонія призначена на 9:00.

При цьому повідомляється, що жителі Харкова продовжують нести квіти, іграшкові літачки, лампадки до головного корпусу Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба (вул. Сумська), також жителі регіону везуть квіти на місце катастрофи.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак АН-26 розбився біля Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний В'ячеслав Золочівський, який розповів про своє спасіння.

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив список загиблих в результаті падіння військового літака АН-26 в Чугуєві.

    Реклама на dsnews.ua