• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Стало відомо, коли почнеться масова вакцинація українців

Реклама на dsnews.ua

Масова вакцинація від коронавірусної інфекції в Україні почнеться не раніше середини наступного року

Про це заявив голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Головне — не проблема вакцини, а проблема вакцинації. Тобто потрібно підготувати всю інфраструктуру, логістику, для того, щоб її провести правильно. Думаю, в Україні вакцина в тих кількостях, про які можна говорити, зʼявиться на початку другого кварталу наступного року. Але масова вакцинація буде проведена в середині наступного року, якщо Україна зробить те, що потрібно зробити", — заявив Комісаренко.

Академік також висловив жаль, що люди негативно реагують на вакцину.

"Коли постане питання, платити гроші чи ні, люди повинні розуміти, що йдеться не тільки про їхнє життя, а й про тяжкі наслідки захворювання. Воно системне і вражає багато органів. Поява вакцини буде повністю залежати від державних органів. Ми сподіваємося, що нам багато вакцин подарують, але все-таки потрібно їх купувати. Думаю, що врешті-решт потрібно робити так, щоб наші люди не платили за вакцину", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", Міністерство охорони здоровʼя розглядає варіанти залучення приватних клінік до боротьби з поширенням коронавірусу. Також не виключається їх задіяння в рамках проведення кампанії по вакцинації від COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua