• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

StarLightMedia потрапила у шорт-лист Promax Global Excellence Awards 2021

До шорт-листа престижної міжнародної премії у сфері маркетингу й дизайну Promax Global Excellence Awards потрапили одразу три проєкти StarLightMedia

Реклама на dsnews.ua

У номінації KEY ART: BEST LOGO DESIGN за золото позмагається пригодницький серіал телеканалу ICTV "Козаки. Абсолютно брехлива історія". Нагадаємо, що саме цей проєкт вже був відзначений європейським конкурсом Promax Europe Awards – влітку логотип серіалу переміг у номінації PROGRAMME SPECIFIC LOGO. Цього разу за звання кращої розробки логотипу для ТБ-проєкту в світі StarLightMedia буде змагатися роботами National Geographic, Gedeon та іншими світовими телеканалами.

У номінацію  NEWS:BEST PROGRAM OPEN/TITLES потрапила програма "Антизомбі" телеканалу ICTV. Це програма, в який проводиться детальний аналіз тенденційної інформації про Україну в закордонних, переважно російських ЗМІ. Тут наші суперники будуть CNN, Channel8, RT.

За перемогу також позмагається телеканал СТБ зі своїм редизайном. Він потрапив до номінації BEST BRAND IMAGE – REBRAND OR REFRESH. СТБ будуть протистояти ребрендінги таких світових каналів, як VOACOMCBS, GLOBO, Субота та інші.

"Відмінний результат спільної роботи дизайн бюро, маркетингових команд, продюсерів проєктів і лідерів каналів", – прокоментувала Олена Мартинова, маркетинг-директорка StarLightMedia.

Promax Global Excellence Awards – найпрестижніший світовий конкурс у сфері маркетингу, дизайну та промоушену. Подібні нагороди раніше отримали HBO, BBC, Netflix, National Geographic та інші канали зі світовим ім’ям.

Про компанію

StarLightMedia — українська компанія-лідер як з виробництва та дистрибуції контенту, так і з телеперегляду за підсумками 2020 року, її частка ринку за аудиторією становить 26%1. Об’єднує телеканали ICTV, СТБ, Новий канал, ICTV Ukraine, ОЦЕ, М1 та М2. Щодня проєкти групи дивляться понад 12 млн глядачів. За місяць аудиторія становить 26,9 млн українців2. 

1 Тут і далі використовуються дані ІТК щодо дослідження ТВ-аудиторії, здійснені ТОВ "НІЛЬСЕН МЕДІА ЮКРЕЙН". Використовується показник Shr%. Дані розраховані за 2021 рік для аудиторії 18-54, вибірка "50 тис. +", якщо прямо не вказано інше .

2 Використовуються дані ІТК щодо дослідження ТВ-аудиторії здійснені ТОВ "НІЛЬСЕН МЕДІА ЮКРЕЙН". Використовується показник Cov%. Дані розраховані за 2021 рік для аудиторії 4+ вибірка вся Україна.

По додаткову інформацію звертайтеся на пошту команди корпоративних комунікацій: pr@slm.ua. Підписуйтеся на StarLightMedia у Facebook.

    Реклама на dsnews.ua