• USD 28
 • EUR 33.5
 • GBP 38.6
Спецпроєкти

StarLightMedia стала першою українською компанією, що відзвітувала про досягнення в рамках Women’s Empowerment Principles

За перший рік роботи показник гендерної рівності в компанії зріс у 4,2 рази згідно результатів міжнародного інструменту оцінювання WEPs Gender Gap Analysis Tool

Реклама на dsnews.ua

Минулого літа StarLightMedia підписала Women’s Empowerment Principles — міжнародні принципи, націлені на забезпечення гендерної рівності та протидію усім формам дискримінації та насильства. Документ був розроблений міжнародною організацією ООН Жінки та Глобальним договором ООН для бізнесів по всьому світу. StarLightMedia визначила 10 цілей з розвитку рівних прав та можливостей. Вони охопили всі аспекти роботи компанії — від гендерно чутливого рекрутингу та опису вакансій до програм підтримки співробітників, партнерств в сфері гендерної рівності та роботи над висвітленням теми в контенті.

Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia: "Конкуренція за вдале місце для офісу або технічні ресурси в минулому. Ми входимо у нову епоху — конкуренції корпоративної культури та нового розуміння лідерства. Ми в StarLightMedia визначили для себе парадигму — удосконалювати себе, бізнес і суспільство, в якому живемо. Наш шлях до її реалізації та сталого розвитку ми почали рік тому, підписавши Women’s Empowerment Principles. Ми сподіваємося, що коаліція українських бізнесів, які поділяють ці принципи ставатиме більшою. Адже жодна компанія не може повністю реалізувати свій потенціал, поки у ній існують обмеження для людей чи простір для будь-яких проявів дискримінації ".

У перший рік StarLightMedia:

 •        провела аудит гендерного балансу на всіх рівнях управління: у компанії наразі працює 53% жінок і 47% чоловіків, серед учасників освітніх заходів — 69% жінок, а у кар’єрних призначеннях 49% — це жінки.
 •        здійснила аудит заробітних плат, що визначив відсутність гендерного гепу у нарахуваннях.
 •        запустила корпоративну програму підтримки батьківства, а також надала додаткові дні оплачуваної відпустки для батьків.
 •        впровадила систему гендерно чутливого рекрутингу. У компанії заборонені питання про особисте життя, планування батьківства та сімейні обов’язки під час співбесід.
 •        реалізувала корпоративні просвітницькі заходи щодо гендерної рівності та протидії дискримінації;
 •        створила корпоративну програму протидії домашньому насильству;
 •        з метою забезпечення системної роботи над темою у компанії створено профільний відділ сталого розвитку, що зокрема займається реалізацією проектів в сфері гендерної рівності.
Звіт про прогрес у сфері гендерної рівності StarLightMedia
Звіт про прогрес у сфері гендерної рівності StarLightMedia

Адвокатування гендерної рівності частина відповідальності компанії не тільки як бізнесу та роботодавця, але і як мовника. В Новинах StarLightMedia визначено ключові проекти-адвокати теми гендерної рівності — "Вікна-новини" та діджитал-редакцію "Факти"- , що забезпечують регулярне висвітлення теми. Проект, присвячений проблемі насильства, реалізовано у програмі "Від пацанки до панянки", широке інформування про гарячі лінії підтримки жертв насильства забезпечили "Перші ластівки", а телеканал СТБ реалізував діджитал-проект про відповідальне батьківство "#Татонакарантині". Медіагрупа зазначає, що робота над гендерною чутливістю контенту продовжиться і у наступному році.

Ознайомитись з повною версією звіту та планами StarLightMedia на 2020-2021 роки можна за посиланням: slm-weps.report

  Реклама на dsnews.ua