• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Скляні елементи "мосту Кличка" знову в строю

Реклама на dsnews.ua
Після ремонту була відкрита скляна частина велопешеходного мосту в Києві, елементи якої тріснули в кінці травня

Про це у Facebook повідомив мер Києва Віталій Кличко, інформує "ДС".

"Сьогодні під вечір зняли огорожі і відкрили оновлені скляні елементи пішохідно-велосипедного моста. Сподіваюся, обійдеться без екстремальних інцидентів. І краса, яка створена, буде радувати киян і туристів, які відвідують нашу хорошу локацію", - написав він у соцмережі.

Друзі! Сьогодні під вечір зняли огородження і відкрили оновлені скляні елементи пішохідно-велосипедного мосту. Трохи хвилююся... Сподіваюся, обійдеться без екстремальних інцидентів. І краса, що створена, радуватиме киян та туристів, які відвідують нашу гарну локацію.

Gepostet von Віталій Кличко am Montag, 16. September 2019

Нагадаємо, міст відкрили 25 травня за участю мера Києва Віталія Кличка. Довжина мостового переходу - майже 212 метрів, він побудований з бетону і скла. Покриття - з гусасфальта. Вага металоконструкцій становить 460 тонн. На міцність скло мер Києва відчув разом з братом, екс-чемпіоном світу з боксу Володимиром Кличком. Вони обидва кілька разів підстрибнули, продемонструвавши, що скляна підлога витримує навантаження.

Мер запевнив, що 1 квадратний метр такої скляної підлоги витримує навантаження в 1150 кг Загальна вартість декількох об'єктів - мосту, фонтану, підпірних стін та інших витрат - становить близько 400 млн грн. Однак через деякий час на оглядовій частині мосту тріснуло захисне скло.

    Реклама на dsnews.ua