• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Степанов розповів про обмеження для "червоних" Тернополя і Бережан

Реклама на dsnews.ua

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила ряд обмежень для Тернополя і Бережан Тернопільської області, де встановлено червоний рівень епіднебезпеки

Про це йдеться в повідомленні міністра охорони здоров'я Максима Степанова в ході пресбрифінгу в Києві, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Заборонено посадку пасажирів в транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення (висадка можлива), прийом відвідувачів суб'єктами господарювання в сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування, ТРЦ, інших закладів розважальної діяльності, спортзалів, фітнес-центрів, торговельного та побутового обслуговування населення крім торгівлі продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами, насінням та садівним матеріалом, банківська і страхова діяльність, медична, ветеринарна практика, діяльність автозаправних комплексів, обслуговування і ремонту транспортних засобів, техобслуговування, реєстраторів розрахункових операцій, діяльність по ремонтам комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого користування, об'єктів поштового зв'язку. Заборонено відвідування установ, що надають соціальні послуги, крім тих, що надають послуги екстрено", — сказав глава МОЗ.

"Регіональна комісія з ТЕБ та НС повідомила, що буде впроваджуватися особливий порядок роботи громадського транспорту та навчального процесу", — додав міністр.

За словами Степанова, найвищий показник інцидентності за 14 днів в Бережанах Тернопільської області — понад 688 випадків на 100 тис. населення, що в шість разів перевищує середній показник по Україні і в 17 разів базовий показник.

Міністр додав, що в деяких регіонах показники покращилися внаслідок дотримання карантинних обмежень.

"Показники захворюваності покращилися в таких адміністративно-територіальних одиницях: Чопі Закарпатської області показник впав зі 170 до 56 на 100 тис. населення, Славуті Хмельницької обл. — з 201 до 139, Волочиському районі Хмельницької області — з 337 до 270, Герцаївському районі Чернівецької області — з 304 до 205 на 100 тис. населення. Адміністративно-територіальні одиниці, де дотримувалися всі обмежувальні заходи, демонструють поліпшення ситуації", — сказав чиновник.

Як повідомляла "ДС", Київ з понеділка, 28 вересня, повернеться в "жовту" карантинну зону, а в "червоній" залишаться Тернопіль і Бережани Тернопільської області.

    Реклама на dsnews.ua