• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Степанов сказав, коли будуть відкриті школи

Реклама на dsnews.ua

Міністерство освіти і МОЗ планують відкриття шкіл з 1 вересня

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов в ефірі телеканалу "1+1", передає "ДС".

Для початку роботи шкіл з 1 вересня міністерства розробляють спеціальні положення, що регулюють роботу закладів з дотриманням всіх карантинних вимог.

"Зараз ми разом з МОН розробляємо правила. Я думаю, що нам десь близько тижня потрібно, щоб ми вже їх видали і оприлюднили. Принаймні такі терміни ми для себе поставили. зараз ми говоримо про те, що наші діти 1 вересня повинні піти до школи. Звичайно, початок навчального процесу буде відрізнятися від того, що було рік тому", — сказав він.

Степанов зазначив, що правила будуть стосуватися як учнів, так і вчителів.

"Звичайно, будуть розроблені правила з урахуванням соціальної дистанції, кількості дітей, які будуть перебувати в класі. Будуть термоскринінги при тому, як діти або працівники приходять в школу. Це базові речі, які будуть дотримані. Але ми дуже чітко все це розпишемо, в який спосіб, як будуть навчатися наші діти і за яких умов за необхідності в умовах адаптивного карантину може бути перехід на дистанційну форму навчання – за яких ознак та критеріїв", — додав Степанов.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоровʼя Максим Степанов назвав головні правила відвідування шкіл у новому навчальному році.

    Реклама на dsnews.ua