• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Стівен Хокінг попередив: Для Землі настало найнебезпечніше час

Реклама на dsnews.ua
Для планети Земля настав найнебезпечніше час

Таку думку висловив знаменитий фізик-теоретик Стівен Хокінг, інформує "ДС" з посиланням на The Guardian.

Він звернув увагу на наростаючий розрив між елітами, зокрема, політиками, і середнім і робітничим класом. На його думку, роботизація виробництва, відсутність необхідності отримання високих доходів у великому числі людських ресурсів призводять до непорозумінь між різними групами суспільства.

"Інтернет і платформи, що роблять це (прискорення економічного нерівності "ДС") можливим, дозволяють невеликим групам людей отримувати величезний прибуток при прийомі на роботу дуже малого числа людей. Це неминуче, це прогрес, але це також соціально руйнівно", - пише вчений.

Результатом того, що деякі люди не приймають змін сучасного суспільства, за словами Хокінга, стали підсумки президентських виборів у США, і голосування за Brexit у Великобританії.

Зазначені проблеми, Хокінгу, можна вирішити лише спільними зусиллями всіх країн та верств суспільства.

"Можливо, протягом кількох сотень років ми організуємо колонії людей біля інших зірок, але зараз у нас є тільки одна планета, і ми повинні працювати разом, щоб захистити її. Щоб зробити це, нам потрібно зламати, а не нарощувати бар'єри всередині і між країнами", - пише Він.

    Реклама на dsnews.ua