• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Суд не виправдав надій "Доктора Пі": Визнав винним за п'ятьма статтями

Реклама на dsnews.ua
Скарга шахрая Слюсарчука, відомого як "Доктор Пі", і його адвокатів задоволена не була

Відповідне рішення прийняв Тернопільський апеляційний суд, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Тернопільської області частково задовольнив апеляційні скарги Слюсарчука А. Т. та його захисників на вирок Сихівського районного суду р. Львова. Цим вироком Слюсарчук А. Т. визнано винним за ч. 1 ст. 119 (вбивство з необережності), ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність), ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно, у великих розмірах), ч. 4 ст. 358 КК України (підробка документів) та засуджено до 8 років позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

В той же час не повідомляється, які конкретно апеляційні скарги адвокатів Слюсарчука були задоволені.

Замість цього, в повідомленні прес-служби апеляційного суду йдеться про те, що повний текст ухвали буде оголошено 12 грудня цього року.

Нагадаємо, вже майже рік в Апеляційному суді Тернопільської області проходить розгляд скарги Андрія Слюсарчука, який вимагає зняти з нього всі звинувачення і планує продовжувати свою діяльність, однак на жодному засіданні не з'являвся. Інтереси Слюсарчука кожен раз представляє ціла делегація адвокатів і помічників.

Як відомо, кілька років тому в ЗМІ з'явилася серія публікацій про феноменальні здібності Слюсарчука, який відтворював по пам'яті великі обсяги інформації, зокрема 30 мільйонів цифр у числі "Пі" після коми. Він також, назвавшись нейрохірургом, лікував хворих людей. Слюсарчук став лауреатом Державної премії України, йому було присвоєно звання професора. Однак за результатами розслідування газети "Експрес" з'ясувалося, що Слюсарчук - самозванець, який не має навіть вищої освіти.

    Реклама на dsnews.ua