• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Суд зобов'язав "Київстар" заплатити пеню у справі про тарифікації дзвінків

Реклама на dsnews.ua
Київський апеляційний господарський суд зобов'язав оператора Київстар заплатити 1,8 тис грн пені за подачу апеляції у справі про порушення принципів тарифікації дзвінків, за яким оператор заплатив 21 млн грн штрафу

Про це зазначається в рішенні суду від 28 серпня 2018 року, повідомляє "ДС" з посиланням на Liga.net.

Нагадаємо, АМКУ ще 14 грудня 2017 року прийняв рішення накласти штраф на оператора мобільного зв'язку, але 31 травня госпсуд Києва призупинив це рішення.

"Оператор у своїй комунікації про умови тарифікації використовував три типи тверджень, у двох з яких зазначалося, що тарифікація "посекундна". По факту це твердження помилкове - вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови", - заявляли тоді в АМКУ.

"Київстар" звернувся в суд і на початку березня було відкрито справу. Невиконання виплати штрафу призводить до нарахування пені в розмірі 1,5% за кожний день прострочення від суми штрафу. (або 319, 6 тис грн. у день)

Суд розпорядився заморозити санкцію до рішення суду по суті спору.

"Київстар, діючи в інтересах абонентів, ще в грудні 2017 виконав рекомендації АМКУ і зробив комунікацію про тарифікації голосових викликів більш чіткою і зрозумілою для клієнтів. Сума штрафу, що накладений АМКУ рішенням №705-р від 14.12.2017, була оплачена" Київстаром" ще 27 липня 2018 р. Постанову Київського апеляційного господарського суду від 28.08.2018 стосується виключно скасування ухвали про забезпечення позову і сплати 1762 грн судового збору, що є загальною судовою практикою", - прокоментували рішення суду в "Київстарі".

    Реклама на dsnews.ua