Світоліна вийшла у чвертьфінал Australian Open

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула перемогу в матчі четвертого кола Australian Open - Відкритого чемпіонату Австралії

Українка в Мельбурні обіграла американку Медісон Кіз, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Зустріч тривала годину 35 хвилин, завершилася з рахунком 6:2, 1:6, 6:1 на користь Світоліної.

У матчі за вихід в 1/2 фіналу посіяна під шостим номером Світоліна зіграє з переможницею протистояння Наомі Осака (Японія, 4-й номер "посіву") - Анастасія Севастова (Латвія, 13).

Зазначимо, це другий вихід української спортсменки у чвертьфінал Australian Open.

Нагадаємо, раніше титуловані спортсмени, відомі шоумени, популярні блогери і телеведучі записали мотивуюче відеозвернення для Еліни Світоліної.