• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Понад 60% перевірених шкіл мають порушення в підготовці до нового навчального року

Держпродспоживслужба провела інспекцію у 1 791 школі на предмет готовності до нового навчального року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держпродспоживслужби, передає "ДС".

Так, порушення були виявлені в 1174 закладах загальної середньої освіти, тобто в 65%.

"Порушення, які були виявлені у ході перевірок, в першу чергу стосуються стану обладнання та харчоблоків, де буде готуватися їжа для дітей. Серед найбільш поширених порушень: недостатня кількість кухонного та столового посуду, відсутність умов для миття рук на харчоблоках і в обідніх залах та ін", — йдеться в повідомленні.

При перевірці 28 установ загальної середньої освіти Черкаської області, порушення виявлені в 22 з них. У Чернігівській області фахівці Держпродспоживслужби брали участь в 169 комісійних перевірках установ загальної середньої освіти. У 7 установах виявлено порушення, зокрема: недостатня кількість холодильного та технологічного обладнання; недостатня кількість столового та кухонного посуду, необхідність проведення капітального ремонту. У Києві в 11 закладах загальної середньої освіти протягом тривалого часу не вживаються заходи по приведенню харчоблоків у відповідність (проведення ремонтних робіт з установкою необхідного технологічного обладнання) в Оболонському районі — 2 школи, Печерському — 1 школа, Подільському — 2 школи, Святошинському — 2 школи, Соломʼянському — 3 школи, Шевченківському — 1 школа.

Нагадаємо, Міністерство освіти виробило три варіанти початку нового навчального року в залежності від епідеміологічної обстановки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua