• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Таксисти зайнялися видачею паспортів для перетину админграницы з Кримом

Реклама на dsnews.ua
У пункті в'їзду-виїзду "Чонгар" на админгранице з аннексированным Росією Кримом був затриманий житель півострова з чужим паспортом

Про це "ДС" повідомляє з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

"Прикордонники Бердянського загону, які несуть службу в контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чонгар", продовжують виявляти громадян, які намагаються перетнути адміністративний кордон з ТОЙ АР Крим за недійсним або чужими паспортними документами", - йдеться в повідомленні.

У ДПСУ зазначили, що 3 грудня в КПВВ прибутку мати і син, жителі Криму, які поверталися з материкової частини України на окупований півострів. В ході перевірки паспортного документа сина, у прикордонників виникли сумніви, що документ належить саме йому.

"Вже під час проведення перевірочних заходів, військовослужбовці встановили, що паспорт дійсно належить іншій особі. Це, надалі, підтвердила і його мати, пояснивши, що свій паспорт син втратив, а цей документ вона придбала у таксиста. Українка повідомила, що за "швидке рішення" проблеми з паспортом, вона "віддячила" таксиста коштами в розмірі 7 тис. грн", - відзначили в прес-службі.

Прикордонники викликали представників Національної поліції, яким в установленому порядку передали громадян і чужий паспортний документ.

Нагадаємо, окупаційні влади анексованого Росією Криму ведуть роботу по складанню списку осіб, які проходили службу у Збройних Силах України до 18 березня 2014 році на півострові, з метою врегулювання питання реєстрації за місцем проживання.

    Реклама на dsnews.ua