• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Телеведучий Максим Сікора розповів, як за невеликі гроші влаштувати незабутній вікенд

В Україні багато унікальних туристичних місць, в яких варто побувати. Це замки, храми, каньйони, озера, річки і безліч інших красивих об'єктів та зон для відпочинку

Реклама на dsnews.ua

Притому що подорож до таких місць сміливо можна планувати на вікенд. Плюси подорожі в тому, що вона буде бюджетна з приємними враженнями і новими знаннями.

Популярний ведучий новин "Сьогодні" на каналі "Україна" Максим Сікора віддає перевагу відпочинку зі змістом. Тому телеведучий влаштував чудовий пізнавальний вікенд. Разом з сім'єю він відправився по визначних місцях так званої "Золотої підкови Черкащини". Фотографіями з недільної поїздки Максим Сікора поділився у своєму Fb і розповів про її маршруті.

"Будь-яка подорож, навіть одноденна - дарує масу вражень. Особливо, коли Ви їдете по історичних місцях. Ми давно хотіли проїхатися так званою "Золотою підковою Черкащини", це доступно, і не забирає багато часу, і дорога - мальовнича і абсолютно нормальна, більша половина шляху - взагалі новий асфальт! Витрати - це паливо. Вартість екскурсій більш ніж бюджетна. За день ми подивилися Канів, заїхали на Чернечу Гору, де похований Кобзар. Далі - Чигирин - столиця Гетьманщини. Тут відновлено Резиденцію Богдана Хмельницького. Хороша експозиція, оглядовий майданчик на Замковій Горі. В 15 км - село Суботів. Це - кінцева точка маршруту. Саме тут знаходиться церква 1653 року будівництва, де і поховали Гетьмана. Побудували її на його гроші. Гарне місце. Саме ця церква зображена на 5 гривнях. Тобто їхати за 250 км з Києва варто хоча б за фоткою з купюрою на тлі церкви", - розповідає ведучий.

Також він говорить, що туристам не варто коливатися їхати. Адже незважаючи на карантин - усі об'єкти відкриті, і для всіх бажаючих проводяться екскурсії.

"На зворотному шляху обов'язково відвідайте новий пляж "Живчик" в Черкасах. Взагалі в місті дуже мальовничі пляжі. Якщо не подумаєте про дорогу назад в Київ - ночуйте в Каневі - прямо на березі є кілька симпатичних готелів. А на наступний день загляньте ще в село Балико-Щучинка - там знаходиться монументальний комплекс Букринський плацдарм. І нарешті Ржищів - годинна екскурсія по Дніпру в церкву на воді в селі Гусинці. Тут доведеться розщедритися на 400 гривень за човен", - ділиться враженнями Максим Сікора.

Літо в розпалі. Беремо на замітку і охоче подорожуємо по країні.

    Реклама на dsnews.ua