• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Терорист Гіркін про Донбас: Безнадійна, похмура, брудна, смердюча клоака (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Колишній польовий командир "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) визнав, що територія тимчасового окупованого Росією Донбасу перетворилася на "клоаку і помийну яму"

Відео з його розповіддю у своєму Telegram-каналі опублікував журналіст, член української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський, передає "ДС".

"Там клоака, там не пекло. У пеклі чорти, вогонь, щось діється, а тут клоака. Безнадійна, похмура, брудна, смердюча клоака … Там робиться все, щоби перетворити Донбас на повний відстійник, смердючу канаву … Коли ставлять керувати республікою кінченого патентованого шахрая, чиї подільники сиділи в тюрмі в Росії. Це я про Пушиліна (ватажок "ДНР" Денис Пушилін, — "ДС")", — сказав Гіркін.

Казанський зазначив, що колишній терорист критикує "ЛДНР" так, ніби не має до їх створення ніякого відношення.

"У цій емоційній тираді вся суть "русского міра" — перетворити чужу територію на помийну яму, пограбувати людей, а потім клеїти дурня і театрально запитувати "То як же так? Хто це зробив?" Скрізь, куди Росія суне своє рило, — одне і те ж безпросвітне лайно, розгрібати яке припадає вже нещасним, "звільненим від фашизму "місцевим жителям", — додав журналіст.

    Реклама на dsnews.ua