• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Терористи "ДНР" назвали дату відкриття КПВВ "Успенка"

До 1 квітня на підконтрольному бойовикам "ДНР" КПВВ "Успенка" проведуть роботу по усуненню недоліків, виявлених після запуску пункту пропуску в тестовому режимі

КПВВ "Успенка"
КПВВ "Успенка"
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив «міністр будівництва і ЖКГ» Сергій Наумець, передає "ДС" із посиланням на сепаратистський ресурс бойовиків.

«Роботи виконано на 100%. Отримано зауваження від Міністерства доходів і зборів до актів виконаних робіт, вони усуваються. До 31 березня — достатній термін для усунення всіх зауважень і введення об'єкта в експлуатацію», — сказав представник терористів.

При цьому ватажок "ДНР" Денис Пушилін доручив «міністрові» взяти під особистий контроль усунення недоліків на пункті пропуску.

Нагадаємо, зараз повноцінний пропуск громадян відбувається тільки на КПВВ "Станиця Луганська". Терористи "ДНР" відкривають КПВВ "Оленівка", який з'єднано одним транспортним коридором із українським КПВВ "Новотроїцьке", лише по понеділках і п'ятницях. Держприкордонслужба України щодня відкриває ще 5 КПВВ: "Майорське", "Мар'їнка", "Гнутове", "Золоте" і "Щастя". Але бойовики весь час пандемії блокують пропуск громадян зі свого боку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua