• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Тест і ліки за свій рахунок: Військовий поділився моторошною історією боротьби з COVID-19 і показав фото

Реклама на dsnews.ua

Військовослужбовець 93-ї ОМБр ЗСУ розповів, що симптоми коронавірусу в медпункті назвали акліматизацією, здавати тест він поїхав за свій рахунок і частково за власні гроші купив ліки

Про "діагностику" й лікування COVID-19 у 184-му навчальному центрі в Старичах сержант 93-й ОМБр Володимир Остапенко розповів виданню Цензор.НЕТ, передає "ДС".

Воїна відправили з бригади на курси підвищення кваліфікації в Старичі. За словами військовослужбовця, після погіршення самопочуття він вирушив до медпункту, де його скарги на здоров'я назвали акліматизацією. Однак незабаром Остапенко запідозрив, що захворів на COVID-19, оскільки перестав відчувати запахи.

"Я пішов у медпункт, щоби вибити машину, поїхати здати тест. Так нічого і не вийшло — і в результаті ми з хлопцями поїхали здавати тести за свій рахунок, мужики відвезли нас", — розповів сержант.

Весь цей час він жив у казармі поруч із іншими військовослужбовцями.

Через два дні військовому повідомили про позитивний результат тесту. Транспорту для поїздки в лікарню знову не знайшлося, і він поїхав на консультацію до лікаря за свій рахунок.

Після повернення Остапенка помістили на ізоляцію в медпункті, запевнивши, що він там перебуватиме один. Однак через кілька годин його переселили в приміщення в старій будівлі. За словами військового, там було дуже холодно. Щоби боротися з протягами, довелося на вікно повісити ковдру. Крім того, в туалеті не працювала електрика. З медиками він спілкувався один раз, за допомогою Viber.

За словами Остапенка, за його самопочуттям ніхто не стежив. А препарати, які призначив лікар, йому частково довелося купувати за власні гроші.

    Реклама на dsnews.ua