• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Тести ЗНО з математики не здали 15% випускників

Реклама на dsnews.ua
З історією України, а також українською мовою та літературою ситуація дещо краща

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови не здали 9% випускників, з математики - 15%, з історії України - 13% учасників тестування. Про це "ДС" повідомили в прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти.

Експертна комісія при Центрі визначила пороговий бал "склав/не склав" для тестів. Члени комісії після обговорення прийняли рішення встановити пороговий бал для тесту з української мови і літератури, що відповідає 23 тестових балів, з математики - 9 тестовим балам, з історії України - 25 тестовим балам.

Таким чином, пороговий бал "склав/не склав" на тестах з української мови і літератури подолали 91% від загальної кількості осіб, які взяли участь у тестуванні з цього предмета, з математики - 85%, з історії України - 87% учасників тестування.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування 26 травня.

Нагадаємо, перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році стартував 5 травня з тестування з української мови та літератури. Тестування випускників з даного предмету є обов'язковим.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, цього року для участі в ЗНО зареєструвалося понад 267 тис. осіб.

    Реклама на dsnews.ua