• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ТХУР, Турчинов і Pornhub. Коли РНБО введе режим диктатури пуританської

В інтересах захисту держави та суспільної моралі РНБО варто зробити ряд рішучих заходів
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Даремно пан Турчинов ризикував своєю політичною репутацією, публічно заявивши про свій патронат над супротивниками ратифікації Стамбульської конвенції. Тієї, яка "Про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством".

Варто було пану Турчинову прислухатися до колег, які "переконували не друкувати цей матеріал". Ну або хоча б почекати з його публікацією. Бо як вже вдень пізніше пану Турчинову стало б ясно, що його побоювання зовсім марні, а деякі його твердження, скажімо так, не безперечні. На марність роботи варта держави грубо, безапеляційно і цинічно вказав Pornhub.

Насамперед тепер цілком очевидно, що середньостатистичний українець з відвідують сайт — усвідомлює всю глибину і трагізм демографічної кризи нітрохи не менше, ніж секретар РНБО. А скоріше навіть більше. Свідчення тому — стрімкий ривок у першу двадцятку глядачів. Причому це усвідомлення прийшло раптово — всього за якийсь рік українці перескочили з 27-го відразу на 16-е місце.

І навіть якщо це в прямому сенсі справа рук резервістів, нудяться на зборах, то нескладно зрозуміти, чим вони займуться після повернення. До речі, ідея для РНБО: відслідковувати зайвих свідків Онана по айпі-адресами і штрафувати за розбазарювання стратегічного ресурсу — уникнути зайвої турбации мас. Хоча тут, мабуть, варто прийняти до уваги фактор патріотизму: як-ніяк їх стараннями Україна, по-перше, обійшла по трафіку Росію. А по-друге, продемонструвала ударні темпи інтеграції в НАТО і вірність принципам союзництва: по тривалості перебування на сайті українці опинилися на почесному четвертому місці в світовій табелі про ранги. Причому на місці, стратегічно вивіреному — після США, перед Канадою і Британією. І, до речі, при цьому ми перші в Європі.

Наступне, що кидається в очі, — це той факт, що при зростаючої любові до тілесного жанру ненаукової фантастики українці, безперечно, прихильні традиційним цінностям. Особливо в тій частині, яка стосується статевої рівності та іншої неомарксистской зарази. На це чітко вказує розподіл глядацької аудиторії: 73% — чоловіки, жінки — 27%. Втім, є тут якась двозначність. З одного боку, така пропорція насторожує. Коли більше чверті тих, кому по праву народження відведена почесна роль женматерейкухарок, хоча б таким чином посягають на традиційну цінність ladies don't move, це криза. З іншого — якщо лише чверть з хвостиком женматерейкухарок таким чином вчаться доставляти задоволення, то знову-таки цінності в небезпеці.

Причому ця небезпека тим більше, що такий розподіл повністю ідентичний російському. І пану Турчинову безумовно варто було б звернути увагу на той прикрий факт, що "російський світ" атакує і українські спальні.

І, ймовірно, навіть гірше той факт, що ця атака позначається також на смаки. Адже, як видно з доповіді Pornhub, перший рядок в жанрових уподобаннях у нас і у росіян збігається, і це хентай. Що, безумовно, може бути використано російською пропагандою для просування брехливого тези про "один народ". Не кажучи вже про те, що інтерес до сексуальних практик тентакленосцев з використанням іноземних громадян з усією очевидністю суперечить ідеям патріотизму. Залишається сподіватися, що депутати Івано-Франківського, Рівненського, Черновецького і багатьох інших місцевих рад абсолютно непричетні до цьому неподобству. Хоча перевірку, мабуть, варто було б влаштувати, щоб позбавити недоброзичливців приводу дорікнути.

Реклама на dsnews.ua

Втім, це незручність можна обійти, якщо визнати аніме частково прийнятним (скажімо, в десяти найбільш почитали традиційний уклад областях; список підготувати на підставі статистики розлучень і демографічної динаміки). Хоча, можливо, цю тему краще обійти фігурою умовчання: а раптом з'ясується, що виборчі кампанії переважної більшості кандидатів будуються саме на любові до цього гротескному жанру.

З нівелюванням зазначених проблем інша картинка виглядає практично бездоганно. Так, ми в достатній мірі консервативна нація, як і раніше, з пиитетом відноситься до творчості незабутньої, хоч і давно змінила рід занять Саші Грей. Інтерес до анального сексу — причому гетеросексуальному, будь ЛГБТ безнадійно відстає — в українців прокидається від нудьги. У шкалі переваг він йде після щупалець і матусь "ябывдул". Останніх, щоправда, частіше шукають серед росіян, притому що попит на власне російське порно втрачає популярність. І це виразно патріотично, адже підтекст очевидний: ми — їх, а не вони — всіх.

Так що, пан Турчинов даремно хвилюється. Хід великого і жахливого Гендеру по Україні не буде легкою прогулянкою. Нація готова і далі давати йому гідну відсіч.

У той же час в інтересах захисту держави РНБО все ж повинен вжити ряд рішучих заходів. Варто насамперед у стислі терміни розробити та подати на розгляд Верховної Ради проект поправки до Конституції, згідно з якою нинішня назва держави буде змінено на "Традиційна Українська Християнська Республіка" (ТХУР).

Паралельно необхідно опрацювати можливість створення Міністерства цінностей, наділеного, серед іншого, повноваженнями проведення спальних інспекцій, у тому числі позапланових. Можливо, варто було б також передбачити створення Гендерної поліції для захисту консервативних натуралів від переслідувань ЛГБТ-неомарксистов. У число головних викликів безпеки доцільно включити поширення гендерлибертарианства, а угруповання, які дотримуються цієї ідеології, необхідно визнавати екстремістськими.

У той же час у практичній площині з метою захисту інтересів і почуттів морального більшості, а також щоб уникнути поглиблення демографічної кризи КК України в терміновому порядку слід видалити статті, що передбачають покарання за сексуальні домагання і сімейне насильство.

Відповідно, після вирішення питань, пов'язаних з наданням Томосу, імами Київської митрополії повинні негайно розпочати просвітницьку роботу. Серед чоловіків — щодо правильних методів тілесних покарань для жінок. Серед жінок — стосовно стандартних моделей смирення, послуху і протистояння спокусі запобігання вагітності.

Упевнений, що доля і місія України — стати першою в світі країною, де переміг християнського фундаменталізму. А в перспективі, як тільки в межах союзницьких зобов'язань США нададуть Києву пару-трійку зомбі з "Мейфлауер", — і першою в новітній історії пуританської диктатурою. Хоча доступ до Pornhub, мабуть, треба буде повністю легалізувати — як канал прямої демократії та свідоцтво народного мандата влади.

... Дивлячись на виборчі релігійно-патріотичні ігрища, важко втриматися від антиутопій...

    Реклама на dsnews.ua