• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Тимошенко виклала самотнє фото серед могил

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко напередодні 150-річчя з дня народження Лесі Українки відвідала її могилу на Байковому кладовищі в Києві

Тимошенко на кладовище
Тимошенко на кладовище
Реклама на dsnews.ua

Політик у своєму Facebook зізналася, що їй хотілося побути з поетом "трохи на самоті", передає "ДС".

"Сьогодні – 150 років з дня її народження. Я спеціально заїхала на Байкове напередодні. Щоб уникнути офіціозу, бо сьогодні там буде людно… З Лесею ж хочеться трохи побути на самоті…Ця жінка настільки великої сили й енергії, що прямо змушує тебе також бути сильною, мужньою, впевненою. Біля Лесі якось одразу зрозуміло, що все має бути добре, все має вдатися, бо інакше нам не підходить", — написала Тимошенко.

Вона також нагадала слова Івана Франка, який сказав про Лесю Українку так: "Ся хора, слабосильна дівчина – трохи чи не одинокий мужчина на всю новочасну соборну Україну".

"Через роки, і вже навіть через віки, ця Жінка досі випромінює мужність та віру якоїсь неймовірної атомної генерації… Леся – поетеса прямої дії, її вірші – найкращий засіб від безпорадності, суму й відчаю. Від неї виходиш з оновленою душею й повною наснаги, надій та кращих сподівань… Треба йти, треба працювати, треба діяти, треба жити", — висловилася Тимошенко

Наостанок вона процитувала рядки з вірша Лесі Українки "Скрізь плач, і стогін, і ридання…"

Нагадаємо, наприкінці січня президент Володимир Зеленський підписав указ про святкування 150-річчя від дня народження видатної української письменниці та громадського діяча Лесі Українки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua