• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ток-шоу "Говорить Україна" буде рятувати маму маленького футболіста

В ексклюзивному випуску ток-шоу "Говорить Україна" з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать на телеканалі "Україна" у четвер, 13 травня, розкриється драматична історія 35-річної Юлії

Олексій Суханов
Олексій Суханов
Реклама на dsnews.ua

У жінки відбуваються дивні напади, які заважають їй жити. Юлію, неначе, зсередини б’є тенісний м’яч по всіх органах. Через погане самопочуття Юлія майже не виходить на вулицю та не може працювати. Як прокоментують її стан здоров’я близькі, та чому чоловік не реагує на її проблеми, стане відомо у студії ток-шоу.

До журналістів ток-шоу "Говорить Україна" звернувся 12-річний син Юлії. Хлопчик занепокоєний фізичним станом своєї мами.

"Моя мама вже майже два роки не виходить сама з будинку, їй часто погано, вона лежить у ліжку і не встає. А з дому вона може вийти в дуже крайньому випадку і лише з допомогою бабусі. Що з нею відбувається я не знаю! Але вона говорить, що просто не може піти самостійно на двір! Мені за неї дуже страшно, і моєму брату і сестрам теж – всього нас у мами четверо, і я дуже маму люблю і хочу, аби вона одужала. Я обожнюю грати в футбол разом зі шкільною командою. Я тренуюся вже два роки. У нас часто проводяться змагання. Батьки моїх друзів по команді завжди приходять до них на ігри, але моя мама – ні. Мені б хотілося, щоб вона хоч раз прийшла на гру! Це моя найбільша мрія", — говорить 12-річний Сергій.

Брат Юлії теж непокоїться через її здоров’я, і переконаний, що жінці термінова треба допомога.

"Сестра вирішила піти з сином у магазин за продуктами, а, коли вийшла, раптово зупинилася. Вона відчула, наче тенісний м’яч всередині неї почав підійматися зі спини і бити її зсередини у всі органи. Спочатку в живіт, потім у серце, здавив її шию! Юлія впала на коліна при дитині і почала відразу телефонувати чоловіку. Тоді вона сказала, що не може йти, — пригадує брат Юлії, — сестра розповідала, що це почуття було схоже на те, що вона помирає. Сказала, що навіть не дихала в цей момент!".

Напади Юлії почалися ще вісім років тому, однак вони були не дуже часті, і вона не так звертала на них увагу, але зараз вони почастішали. Рідні говорять, що вона наче бабуся, яка боїться залишити оселю. Раніше напади могли відбуватися раз на місяць, але зараз відбуваються постійно, якщо Юлія хоче покинути будинок самостійно. Жінка зверталася до лікарів, але, нажаль, все безрезультатно.

Що відбувається з Юлею насправді? Як на її дивні напади могло вплинути телебачення і її покійна бабуся та якого висновку дійдуть лікарі, стане відомо вже у середу у студії ток-шоу "Говорить Україна".

Ток-шоу "Говорить Україна" з Олексієм Сухановим виходить на каналі "Україна" по буднях о 20:10.

    Реклама на dsnews.ua