• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ток-шоу "Говорить Україна" розкриє сімейні таємниці зіркового хореографа

Реклама на dsnews.ua

В ексклюзивному випуску ток-шоу "Говорить Україна" з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать на телеканалі "Україна" у понеділок, 2 листопада, розкриються невідомі подробиці життя зіркового хореографа Макса Єжова

В житті чоловіка є дві матері. Та, що його народила. І та, яка його виховала. Танцівник звернувся до журналістів з проханням допомогти рідній людині розкрити таємницю, яка не дає їй спокою вже 40 років. Як правда змінить життя самого Макса Єжова? Які подробиці біографії танцівника стануть відомі всій країні, та чому дві жінки проходитимуть тест ДНК у ток-шоу, стане відомо вже сьогодні.

Бабуся Тетяна, за словами хореографа Максима Єжова, найдорожча для нього в світі людина. Всім, що чоловік має, завдячує тільки їй. Весь свій час жінка присвятила Максиму аби виховати і поставити на ноги. Працювала на трьох роботах одночасно, аби у майбутнього танцівника було все необхідне. Також самотужки, без чоловіка, бабуся виховувала доньку. Єжов говорить, що у дитинстві мав усього вдосталь: комп’ютер, смачну їжу, заняття з репетиторами, нові речі, телефон та різні іграшки.

"Я маю гарну вищу освіту. По-перше, я закінчив ліцей міліції, я старший сержант, але танці і те, ким я став – також заслуга бабусі. Саме вона мене туди відвела. Спочатку змушувала ходити на тренування, а згодом я за власним бажанням вступив навчатися на хореографа. Моя мати рідна мене покинула від народження. Мене виховала саме бабуся. І тому я її називаю "мати". Про батька знаю, що звати Стів, він з Нігерії. Його мені замінила моя тітка Оля. Вона була строга, вимагала від мене дисципліни. Готувала, так би мовити, до життя. Наприклад, саме вона навчила мене спокійно ставитись до людей, які проявляли расизм. Я на районі був першим хлопчиком з темною шкірою, — говорить Єжов на каналі "Україна" і додає, що тепер він хоче віддячити бабусі, — я наважився до вас звернутися, аби ви зробили неможливе – дізналися правду для бабусі".

Коли жінці було 26 років, вона була заміжня і готувалася народити першу дитину. Пологи пройшли непросто, і Тетяна не могла відійти від наркозу три дні, а коли отямилася, дізналася про те, у що довгий час не вірить.

"Мені пов’язали бірку породіллі. На бірці було написано, що у мене народилася донька. Дитину мені не приносили, бо я слабка була. Прийшла моя свекруха провідати. Привітала з народженням сина. Я тоді образилась на неї – як так син, якщо написано, що донька?! А вона сказала, що бачила запис у журналі, що я народила сина. Тоді я на це не звернула увагу. На третій день після пологів дитяча лікарка сказала, що мою дитинку заберуть до дитячої клініки, що у неї щось з кров’ю не добре. А наступного дня мені сказали, що моя дитинка померла! Лікарка почала мене заспокоювати, просила не кричати. І врешті запропонувала вдочерити іншу, від якої відмовились. Ми з чоловіком погодились. Але з часом дитина, яку ми вдочерили, почала не слухатися мене взагалі, коли стала дорослою, пішла від нас, а згодом народила Максима, якого покинула. Тож я його виховала, — пригадує Тетяна Єжова у ток-шоу "Говорить Україна", — Я 41 рік думаю над тим, що мою дитину вкрали. По-перше, тіло не показали. По-друге, чому свекруха бачила в журналі, що народився син? А ще дуже дивно себе поводила лікарка. Була няня, яка не вірила, що дитина померла. Все це мене непокоїть ці всі роки! Я хочу знати правду – що сталося з моєю дитиною?".

Що дізналися журналісти, коли взялися за розслідування і поїхали до пологового будинку, де народжувала Тетяна, та що покаже ДНК експертиза, розкриється сьогодні у ток-шоу "Говорить Україна".

Дивіться ток-шоу "Говорить Україна" з Олексієм Сухановим на каналі "Україна" у будні о 20:10.

Суханов Олексій "Говорить Україна"
Суханов Олексій "Говорить Україна"
    Реклама на dsnews.ua