• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ток-шоу "Говорить Україна" дізнається шокуючу правду про свавілля в пологовому будинку, де зник новонароджений

Реклама на dsnews.ua

В ексклюзивному випуску ток-шоу "Говорить Україна" з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать на телеканалі "Україна" в понеділок, 6 липня, розкриють історію свавілля, яке твориться у пологовому будинку в Енергодарі

Вдень дочка Тетяни пішла на курси англійської мови, а ввечері швидка доставила майбутню маму до пологового будинку. При огляді було чути серцебиття дитини. Але вже через 30 хвилин лікарі повідомили, що немовля померло. Коли через місяць від ускладнень під час пологів пішла з життя і сама жінка, рідні не змогли поховати з нею дитину, адже тіло новонародженого зникло з пологового будинку. Що дізналися журналісти під час ексклюзивного розслідування у медичному закладі, і який жах там пережили інші породіллі, стане відомо в студії.

Дочку Тетяни Олену з кровотечею швидка доставила в пологове відділення санітарно-медичної частини р. Енергодар. Олена була на 7,5 місяці вагітності. Вона подзвонила матері і попросила купити ліки для збереження вагітності і привезти в пологовий будинок. Через 30 хвилин Тетяна була у дочки, яка була у свідомості, з дитиною теж все було добре, жінка навіть чула, як б'ється серце внучки. Тетяну заспокоїла акушер-гінеколог, дала список ліків, які потрібно купити. Вагітність Олени проходила добре і жодних небезпек або ризику не було. Однак коли Тетяна повернулася з аптеки, лікар сказала, що дочці стало гірше і потрібно терміново робити кесарів розтин, рятувати дитину.

"Я дуже злякалася, враховуючи термін вагітності, але лікар запевнила, що все буде добре, після операції дитину покладуть у спеціальний бокс, відправлять санавіацією в Запоріжжя, а коли Олена одужає, поїде до дитини. Дочку забрали на операцію, а через 30 хвилин мені сказали, що дитина народилася мертвою. Медики показали тіло дитини, вона не дихала. При цьому, вони намагалися реанімувати дитину, хотіли запустити серце. Я не розумію, навіщо вони це робили, якщо вона вже була мертва", - розповіла на каналі "Україна" матір покійної Олени.

Чоловік Олени переконаний, що в усьому винні лікарі пологового будинку, адже вони пошкодили його дружині легені, занесли інфекцію, але приховували це. Після кесаревого жінці стало гірше, у неї відмовили нирки. У важкому стані з пологового відділення її перевезли у відділення реанімації та підключили до апарату штучного дихання.

"На всі наші заклики щось робити: вливати кров, викликати санавіацію для перевезення в Запорізьку обласну лікарню, де є необхідна апаратура і фахівці, які могли врятувати дружину, лікарі відмахувалися, ігнорували, і просто пили каву", - розповів чоловік Олени.

11 березня Олену у важкому стані доставили санітарною авіацією в Запорізьку обласну лікарню у відділення реанімації та інтенсивної терапії. Після обстеження КТ було виявлено, що пробито одну легеню. Її пробили, коли підключали до апарату штучного дихання. Лікарі в Енергодарі у виписці цього не відзначили.

Стан жінки залишався важким. Через три дні, 14 березня, лікарі з'ясували, що у Олени сепсис - під час кесаревого розтину жінці занесли інфекцію. 43 дні в реанімації рідні та лікарі боролися за життя жінки. Вона перенесла багато операцій, та врятувати її не вдалося - 23 квітня Олена померла.

"24-го квітня ми поховали дружину. Хотіли разом з нею поховати дитину, але, прийшовши в Енергодарський морг, виявилося, що тіло дитини зникло. Більш того, жодних записів у журналах, що дитина потрапила в морг, немає. Розтин дитини робили в Запоріжжі, туди возили дитину лікарі, і тіло дитини разом з довідкою про смерть забрали медичні працівники Енергодара, але в морг тіло не доїхало. Я був в шоці, адже лікар мене запевнив, що дитина буде в морзі, щоб ми не хвилювалися, а займалися лише Оленою. Я думаю, що тіло дитини могли продати в приватну клініку на органи. Чи медики таким чином приховують сліди злочину", - каже чоловік Олени.

Що стане відомо з медичних документів, які не відображають реальної хід подій, які історії розкажуть інші породіллі про пологовий будинок в Енергодарі і куди могло зникнути тіло малюка, стане відомо у студії ток-шоу "Говорить Україна".

Дивіться ток-шоу "Говорить Україна" з Олексієм Сухановим на каналі "Україна" по буднях о 20:10.

    Реклама на dsnews.ua