• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Топменеджмент аеропорту "Бориспіль" попався на будівельній схемі на 37 млн грн

Реклама на dsnews.ua

Служба безпеки України викрила злочинну схему топменеджменту аеропорту "Бориспіль", завдяки якій були виведені і привласнені майже 37 млн грн бюджетних коштів

Про це йдеться в повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

Оперативники спецслужби встановили, що під час виконання договірних зобов'язань з будівництва транспортних споруд представники генпідрядника вступили в змову з топменеджментом аеропорту. У 2017-18 роках вони разом фальсифікували обсяги виконаних робіт і поставлених будівельних матеріалів.

Потім через комерційні фірми з ознаками фіктивності були проведені безтоварні операції. Таким чином вони перевели в готівку майже 37 млн грн державних коштів і безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ на більш ніж 6 млн грн.

В рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 212 і ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели обшуки в офісних та житлових приміщеннях фігурантів справи. Під час слідчих дій вилучено документацію та електронні носії, що містять інформацію про проведені незаконні операції. Також вилучено замітки і чернетки із записами, які підтверджують незаконних характер укладених угод.

Для отримання матеріалів, що мають доказове значення, правоохоронці отримали тимчасовий доступ до документів, які знаходяться в розпорядженні причетних до угоди посадових осіб ДП "МА Бориспіль". Триває досудове слідство.

    Реклама на dsnews.ua