• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Трагедія в дитячому таборі: у мережі з'явилося відео гасіння пожежі

Реклама на dsnews.ua
В інтернет потрапило відео, зняте під час пожежі в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі на нагрудну камеру одного з рятувальників

У ролику чути, як пожежники скаржаться на слабкий тиск води, передає "ДС" з посиланням на відео.

"Щось хлюпає, але тиску недостатньо", - сказав один з рятувальників.

Також можна побачити, як рятувальники обходять згарище, а також уцілілі корпусу, і просять вимкнути всі електрика, щоб запобігти можливі короткі замикання і подальше поширення вогню.

Крім того, пожежний, знімав відео, просив колег більш економно витрачати воду, побоюючись того, що вона скоро закінчиться.

В результаті пожежі загинули троє дітей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що художньому керівникові загиблих дівчаток Тетяни Єгорової було оголошено про підозру за фактом пожежі, так як займання сталося в її кімнаті. Однак батьки дітей впевнені в її невинності.

В Одеській області оголошено траур через трагедію у санаторії "Вікторія", де минулої ночі сталася пожежа. Постраждалим від пожежі виплатять компенсацію.

Пізніше стало відомо, що звуко-світлова протипожежна сигналізація в таборі була навмисно відключена ще кілька місяців тому.

Поліція затримала директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна. Голову Київської райдержадміністрації Одеси Володимира Сушкова, Петроса Саркісяна та його заступника, який відповідав за пожежну безпеку закладів, відсторонили від посади. А директор департаменту освіти Олена Буйневич сама подала у відставку.

    Реклама на dsnews.ua