• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Транспорт під час локдауну: Криклій розповів, що планується

Реклама на dsnews.ua

Під час консультацій щодо введення жорсткішого карантину питання зупинки транспорту поки не порушувалося 

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу "1+1", передає "ДС".

"Навіть у тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишається працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я наполягатиму, щоб транспорт залишався робочим", — сказав міністр.

За його словами, не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення та залізниця будуть працювати. Внутрішні перельоти скасовувати не будуть. Що стосується міжнародного авіасполучення, то варто брати до уваги ситуацію в іншій країні.

"Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо введення більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає", — зазначив Криклій. 

На запитання, хто матиме права користуватися транспортом, міністр сказав: "Ви памʼятаєте, як обмежувалося на початку, коли критична інфраструктура працювала? Виходити треба із раціонального підходу. Умовно, якщо не треба їхати на роботу, бо карантин, чи до торгового центру, бо він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди пересуватимуться переважно з бізнес-потреб".

Як писала "ДС", у Держспоживслужбі вважають, що в разі локдауну роботу метро в Києві можуть обмежити.

    Реклама на dsnews.ua