• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Трасу Київ-Одеса пообіцяли відкрити сьогодні до 15:00

Реклама на dsnews.ua
Десятки машин очікують відкриття руху

Рух по автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса повинна бути відновлено в повному обсязі для всіх видів автотранспорту до 15:00 сьогоднішнього дня, 19 січня. Про це повідомили "ДС" в прес-службі "Укравтодору" з посиланням на зоответствующее доручення голови держагентства Андрія Батищева.

"Рух автомобільною дорогою Київ-Одеса повинна бути відновлена в повному обсязі для всіх видів автотранспорту до 15:00. Прошу забезпечити людей, які очікують дозволу на в'їзд в області зазначеної трасі, всім необхідним, у тому числі гарячими напоями", - зазначив він, спілкуючись по телефону з начальником Служби автомобільних доріг в Одеській області та директором ДП "Одеський облавтодор".

В даний час, за даними "Укравтодору", на відкриття руху на контрольно-пропускному пункті на км 321 автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса, що поблизу села Демидівка, чекають кілька десятків машин.

Як зазначається, для того, щоб забезпечити проїзд як можна швидше на дорозі працюють 8 комбінованих дорожніх машини, 3 трактори, 3 автонавантажувача, 2 грейдера, бульдозер і ротор.

Нагадаємо, в ніч на 18 січня голова Одеської області Михайло Саакашвілі временно закрыл автотрассу Одеса-Київ для проїзду в обох напрямках з-за сильних снігопадів, що обрушилися на Україну в останні дні. Вдень того ж дня проколо 500 автомобілів скупчилися на перекритій трасі біля селища міського типу Любашівка.

Як повідомляла "ДС", на ранок 19 січня у п'яти областях України на автошляхах було обмежено рух транспорту через негоду

    Реклама на dsnews.ua