• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Тисячі прохань про допомогу та ексклюзивні розслідування: ток-шоу "Говорить Україна" виповнилося 9 років

Ток-шоу "Говорить Україна", яке виходить у будні з ведучим Олексієм Сухановим на телеканалі "Україна", святкує своє 9-річчя. Не дивлячись на пандемію та карантинні обмеження, з якими зіткнувся світ, програма стабільно продовжувала виходити в ефір і допомагати тим, хто опинився у складних життєвих обставинах

Суханов Олексій ведучий ток-шоу Говорить Україна
Суханов Олексій ведучий ток-шоу Говорить Україна
Реклама на dsnews.ua

Пандемія змінила життя кожної сімʼї у всьому світі. Про це свідчить і статистика програми "Говорити Україна". Тільки за минулий рік на гарячу лінію ток-шоу звернулося понад 3000 осіб — набагато більше, ніж у минулі роки. Особливої актуальності набули теми, повʼязані з домашнім насильством, а також пошуками своїх біологічних родичів. У пошуках правди, не дивлячись на карантинні обмеження, журналісти подолали близько 120 000 км.

"Минулого року ми вперше знімали програму без глядачів. Але це не завадило нам продовжувати відчувати вашу підтримку. Ми боялися, що пандемія нас розʼєднає, але вона навпаки спонукала наших героїв шукати своїх родичів, зміцнювати звʼязки з родиною. І я хочу сказати величезне спасибі кожному нашому глядачеві за довіру, і запевнити вас, що навіть у найскладніші часи ми будемо продовжувати шукати справедливість", — розповідає незмінний ведучий програми Олексій Суханов.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

Програма завжди намагається зробити можливе і неможливе, щоб допомогти герою. Тільки за минулий рік у ході розслідувань журналістами проекту була розкрита правда про жорстоке ставлення до пацієнтів психіатричних лікарень і вихованців інтернату для людей із обмеженими можливостями. А після виходу програми "Ексклюзив з Кагарлика: що сталося у ніч допиту?", де йшлося про зґвалтування дівчини співробітниками правоохоронних органів, причетних до злочину звільнили із займаних ними посад, а справа набула ще більшого розголосу.

Завдяки програмі "Говорить Україна" зрушили з місця заплутані кримінальні справи, і врятовано багато невинних. Так, після виходу програми "Шок на Херсонщині: хто катував Тетяну?", з підозрюваного Андрія зняли звинувачення у зґвалтуванні односельчанки.

Розслідування журналістів у випуску "Сповідь школярки: мене в ліжко — брата в будку?" позитивно вплинуло на майбутнє дітей, яких ґвалтував вітчим. Соціальні служби вилучили дітей із сімʼї, де над ними знущалися, і тепер вони проживають в інтернаті.

Через місяць після виходу програми "Шкільну красуня кохаю, тому на прівʼязці ее тримаю?", домашнього тирана зловили, і почали розслідування справи.

Шокуючий випуск "Трагедія у Дніпрі: чому жених застреливши наречену?" посприяв тому, що Дмитра, якого звинувачують у вбивстві своєї нареченої, випустили з СІЗО, і тепер він під домашнім арештом, а справу перекваліфікували в ненавмисне вбивство.

Відразу після виходу програми "Камері знімали, як мене вбивали" головне управління поліції у Київській області відкрило кримінальну справу проти поліції в м.Славутич, де роками кримінальне угруповання тримало в страху все місто.

"Девʼятий рік був складним для всього колективу без винятку: хворіли герої, хворіли співробітники, і все це множилося на загальну напругу. І тим не менше, саме в цьому році ми не тільки зберегли лідерство серед конкурентів і показували шалений приріст глядачів протягом програми, але і зробили великий заділ на майбутній рік. Програма буде змінюватися, всі деталі розкриємо трохи пізніше, скажу тільки, що незмінним, звичайно ж, залишиться улюблений українцями ведучий Олексій Суханов та історії, про які ми не можемо мовчати", — коментує креативний продюсер ток-шоу "Говорить Україна" Юлія Охрименко.

Робота команди проєкту над цими та іншими не менш важливими темами проходила з дотриманням всіх карантинних норм та обмежень, а серед експертів у студії як завжди люди, здатні допомогти — провідні лікарі, криміналісти і багато публічних особистостей.

Ток-шоу "Говорить Україна" з Олексієм Сухановим виходить на каналі "Україна" по буднях о 20:10.

    Реклама на dsnews.ua