• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Білик галас навколо її концерту і спалаху COVID-19 у Харкові назвали "роздутою маячнею"

Реклама на dsnews.ua

Організатори скандального концерту Ірини Білик в Харкові, а також менеджмент артистки прокоментували галас, який розгорнувся навколо її виступу в період зростання захворюваності на COVID-19 у регіоні

Вони відзначили, що вважають закиди на адресу артистки через явні порушення запобіжних заходів під час карантину "маячнею, яку марно роздули в мережі", передає "ДС" із посиланням на "КП".

Так, менеджер і музичний директор Ірини Білик Орхан Агабейлі зазначив, що вони здивовані такою реакцією на концерт. За його словами, співачку запросили — вона виступила, а отже, з претензіями потрібно звертатися до харківських організаторів виступу.

"Це питання більше стосується організатора, а не мене, тому що організатори відповідальні за всі нюанси. Просто скажу від себе, що всіх правил, які встановило МОЗ із проведення концертів, було повністю дотримано. Тобто ніяких порушень фз боку організатора не було взагалі", — зазначив директор артистки.

Також він додав, що не варто порівнювати концерт Білик, де в залі були присутні менше 500 осіб у масках і з дистанцією, з виступом Олі Полякової, де зібралися кілька тисяч глядачів і не дотримувалися ніяких карантинних норм. Нагадаємо, Оля Полякова виступила в Харкові за два дні до Ірини Білик — 3 жовтня.

"У Полякової одна історія, у нас — зовсім інша. Всі були розсаджені в шаховому порядку, всі сиділи в масках, ніяких порушень", — додав менеджер артистки.

Організатори, в свою чергу, відзначили, що їм узагалі неприємно коментувати ситуацію, що склалася. Їх здивувало те, що через концерт Ірина Білик стала фігурантом кримінальної справи і тепер їм разом із артисткою загрожує штраф.

"Зараз немає бажання спілкуватися. Я не буду все це перераховувати — ось коли розберуться в цьому спеціально навчені для цього люди, коли конфлікт буде вичерпано, тоді я і прокоментую. Ту маячню, яку пишуть, коментувати не хочу. Звичайно, ми всі дотримувалися, я не знаю, які можуть бути претензії, уявлення не маю. Чому це все роздули — я не знаю. Ось коли здують назад — тоді і прокоментую", — різко висловився організатор.

Як повідомляла "ДС", 8 жовтня Харківська область укотре стала лідером за кількістю нових випадків зараження коронавірусом — у регіоні було зафіксовано 576 нових випадків.

    Реклама на dsnews.ua