• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Чернівцях порушниця карантину вигнала зі свого магазину двох копів, які прийшли з перевіркою (ВІДЕО)

У Чернівцях приватна підприємиця Анжела Гуріна змусила співробітників поліції залишити її магазин, в який вони прийшли із перевіркою

Поліція
Поліція
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео жінка опублікувала на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

На ролику видно, що двоє осіб у поліцейській формі увійшли до магазину з одягом у Чернівцях. Правоохоронці повідомили авторці відео, що "зафіксували порушення".

Жінка попросила своїх гостей продемонструвати їй посвідчення, які підтверджують, що вони – співробітники поліції. Підприємиця, оглянувши документ, який коп дістав зі свого гаманця, заявила, що на посвідченні є напис "Поліція", але немає напису "Посвідчення".

"Ви знаєте, що воно не відповідає стандарту? Ви це чули? Тобто це не є посвідчення", – сказала Гуріна.

Поліцейський намагався вивести розмову по суті, але жінка заявила, що в копів немає підстав до неї приходити.

"Ви розумієте, що не маєте права заходити на приватну територію?" – спитала жінка.

На це співробітник поліції відповів, що підприємиця не має права працювати.

"Ви знаєте Конституцію? Статті 42 і 43 свідчать про те, що я маю право працювати. Ви оскаржуєте це? У мене є право працювати", – відповіла жінка.

Водночас жінка поскаржилась на те, що правоохоронці "тихо говорять і очі ховають".

"До своїх матерів краще йдіть і говоріть їм, що вони не мають права працювати та годувати свої сім’ї", – сказала Гуріна.

Згодом інший правоохоронець намагався пояснити жінці, що в умовах "червоної" зони заборонено торгівлю в непродовольчих магазинах. Проте підприємиця продовжувала стверджувати, що це є порушенням її конституційних прав.

Зрештою, жінка попросила силовиків залишити приміщення її магазину.

"Я зараз викликаю слідчо-оперативну… Бо ви мені заважаєте працювати. Я вам підніму усі суди, щоб ви знали… І Клічука (мер Чернівців Роман Клічук, — "ДС"), і Осачука (Сергій Осачук, голова Чернівецької ОДА, — "ДС")…", – сказала Гуріна, після чого правоохоронці вийшли з магазину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua