• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Дніпропетровській області паліям сухої трави "присвятили" гомофобний білборд (ФОТО)

В Орлівщині (Новомосковський район Дніпропетровської області) зʼявився білборд із "соціальною рекламою", яка привертає увагу до проблеми паління сухої трави

Реклама на dsnews.ua

"Реклама" адресована саме паліям трави, інформує "ДС".

Зміст білборду має явний гомофобний характер, хоча єдиний напис на ньому — "Палії трави". Найбільше питань викликає ілюстрація, адже автори "реклами" обрали для неї двох молодих людей однієї статі в обіймах. Все, що вони роблять, – це лежать в обіймах.

Як з’ясувалося, замовником скандального борда є екоактивіст В’ячеслав Горобець. На своїй сторінці у Facebook він пояснив значення реклами і висловив свою думку про тих, кому вона не сподобалася.

Сам Горобець "скромно" називає рекламу "справжнім витвором мистецтва", а зображених молодих людей – "двох втомлених після підпалювання трави друзів, порушників ст. 77-1 і ст. 152 адміністративного кодексу України".

Згідно із Законом України реклама не може містити інформацію або зображення, які порушують етичні, гуманні, моральні норми або нехтують правилами пристойності, зауважив сайт "Інформатор", який раніше оприлюднив фото зі скандальним бордом.

Нагадаємо, 1 квітня внаслідок випалювання сухої трави опіки різного ступеню тяжкості отримали троє мешканців Житомирської області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua